215

Warsztaty kulinarne z Nissanem, czyli uczę się gotować!

Połączenie kulinariów i motoryzacji nie jest dla mnie nowe. Tym razem portal allaboutlife.pl, wspólnie z marką Nissan, zaprosił mnie do uczestnictwa w smakowitych, świątecznych warsztatach kulinarnych.
7

Niesamowity jednoślad w stylu Porsche 356

Rowery z silnikiem elektrycznym opanowały Europę. Powstają też unikatowe jednoślady w stylu vintage, które są inspirowane przepięknymi oldtimerami.

W tym roku na pewno się uda!

Noworoczne postanowienia... Ech, ile ich było? Ale teraz to już naprawdę wezmę się za siebie. Za swoje zdrowie i kondycję. Taki jest plan. A pomoże mi w tym książka, na którą czekam.

Samochodowe lakiery... do paznokci

Raz na jakiś czas producenci aut decydują się na działania niestandardowe. Bo jak inaczej nazwać propozycję lakieru do paznokci, którym nie tylko ozdobimy dłonie, ale i zamaskujemy rysę na karoserii naszego auta?

W tym roku na pewno się uda!

Noworoczne postanowienia... Ech, ile ich było? Ale teraz to już naprawdę wezmę się za siebie. Za swoje zdrowie i kondycję. Taki jest plan. A pomoże mi w tym książka, na którą czekam.

Test dysku Verbatim GT2 SuperSpeed - w klimacie muscle carsTest of the Verbatim GT2 SuperSpeed disc – just like muscle cars

Dla każdego fana motoryzacji rzeczy, które przypominają mu o zamiłowaniu do czterech, lub dwóch kółek, są na wagę złota. Dlatego otaczamy się gadżetami z ulubionym logo marek samochodowych, czy nawet rzeczami codziennego użytku w stylizacji auto lub moto. Nie każdy wie, że także akcesoria komputerowe mają motoryzacyjny sznyt.For every motorization fan things that remind him about his love for four or two wheels are invaluable. That's why we surround ourselves with gadgets related to our favorite car brands, or even everyday essentials auto- or moto styled. But not everybody knows that computer accessories may have some automotive smartness.

Adware, keylogger, phishing - słownik zwrotów internetowych

Phising, czy spyware to tylko nieliczne z zagrożeń, które można spotkać w internecie. Jak wiadomo, w sieci czas spędzają nie tylko dorośli, ale i dzieci, więc warto wiedzieć, co kryje się za tymi tajemniczymi nazwami, by móc zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich najbliższych.