Moja wielka, szwajcarska przygoda z Audi Q5

Zaczynam 7-dniową podróż po Szwajcarii Audi Q5 wypełnioną najciekawszymi atrakcjami tego kraju. Będę relacjonować!

Szwajcaria to nie jest kraj dla starych ludzi, jak się zwykło uważać w Polsce. I nie tylko dla bogatych - taką tezę stawiam sobie na starcie mojej wyprawy. Będzie wiodła jedną z najpiękniejszych tras Europy, Grand Tour of Switzerland. Wytyczono ją tak, żeby zza okien samochodów, motocykli, a nawet pociągu zobaczyć jak najwięcej, a zatrzymując się po drodze poczuć atmosferę tego kraju. Więcej o tej trasie już wkrótce!

Przede mną kilka tysięcy kilometrów trasy wypełnionej po brzegi emocjami. Nie tylko płynącymi z jazdy jednym z dwóch Audi Q5: Audi Q5 2.0 TFSI i Audi Q5 2.0 TDI - oba warianty zresztą zamierzam wziąć pod lupę z najwyższą dokładnością, ale i podróżniczymi impresjami.

Zapraszam też na Instagram (motocaina i kasiafrendl.pl), gdzie będę z pewnością zamieszczać fotki i krótkie posty z podróży oraz na Facebooka (motocaina.pl i kasiafrendl.pl).

Już wkrótce pierwsza relacja na kasiafrendl.pl. Będzie mi miło jak potowarzyszycie mi w mojej wielkiej, szwajcarskiej przygodzie!

 

 

Przeczytaj

Dietetyczne frytki?

Znacie pewnie kilka urządzeń pomocnych w eliminowaniu z naszego jadłospisu ciężkich potraw, tłuszczów i dań, do których wykorzystywany jest olej. Ja wybrałam... frytkownicę beztłuszczową.

Świeże zioła - wiosenna dekoracja w Twojej kuchni

Podwieszany zielnik to idealne miejsce na domową uprawę tymianku, bazylii i innych przypraw, a przy okazji prawdziwa ozdoba kuchni. Ten prosty projekt będzie idealny także dla początkujących majsterkowiczów.

Rodzinne i zimowo - Hotel Stok w Beskidzie Śląskim

Polska jest piękna. Naprawdę nie trzeba jechać zimą w Alpy, żeby móc w spokoju poszusować na stoku, zjeść pyszne, regionalne jedzenie i mieć godziwe warunki pobytu. Jeśli chcesz wrócić z urlopu wypoczęta i żeby Twoje dziecko wróciło szczęśliwsze, wybierz się do Hotelu Stok w Wiśle - mekki rodzinnych wypadów w góry.
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.